DEV TÜRK KURULTAYI

TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı olarak 7.7 2017 tarihleri arasında Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde Küçükçekmece Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Dev Türk Kurultayı etkinliğini organize etmekteyiz.

Dev Türk Kurultayı 7 Bağımsız Türk Devleti’nden Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Özbekistan, Türkiye Cumhuriyeti ve Türkmenistan, diğer Türk yurtlarından ve farklı ülkelerden gelen devlet adamları, bilim adamları, iş adamları, sanatçılar, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarının katılımı ile gerçekleştirilecektir. Dev Türk Kurultayı etkinliğinin amacı, bağımsız devletlerimiz arasında kişi, mal, hizmet ve sermayenin serbest dolaşımına ve dolayısıyla halkımızın refah düzeyinin artmasına yönelik çalışmalara katkı sağlamaktır.

 

prev next

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi Küçükçekmece'de yer alan bir gösteri merkezidir. 10.000 kapalı olmak üzere toplamda 35.000 seyirci ağırlayabilmektedir. Gösteri Merkezi 704 m² alanlık sahnesiyle Türkiye ve Avrupa'nın en büyük sahnesine sahiptir.

Adres : Halkalı Merkez Mahallesi, Fatih Cd., 34295 Küçükçekmece/İstanbul

 

07.07.2017 TARİHİNDE YAPILMIŞTIR.


Bizlere en büyük desteği vakfımıza üye olarak sağlayabilirsiniz.

Çünkü vakfımız hiç bir şekilde bağış kabul etmez sadece üyelerimizin aidatlarıyla mücadelesini sürdürür.

Yandaki görsele tıklayarak üyelik bölümüne gidebilirsiniz.